predplatne.html

Slovo šéfredaktora


Milí čtenáři,

právě se vám dostává do rukou zbrusu nový časopis  ZAHRADNICKÁ KUCHAŘKA, ve kterém vám budeme přinášet každé dva měsíce zajímavosti, poutavé rady, návody a recepty spojené se zahrádkou, zahradou, domovem, zdravím a dobrou pohodou.


Nyní mi dovolte, abych se vám představila. Jmenuji se Simona Heřmanová a jsem marketingová ředitelka firmy Rašelina a.s. Tento časopis bude vydávat výše jmenovaná firma Rašelina a.s. se sídlem v Soběslavi, která je firmou s mnohaletými zkušenostmi v oblasti zemin, hnojiv a ostatních produktů spojených s pěstováním rostlin, a to již více než 60 let. Vydávání tohoto časopisu je reakcí na velkou poptávku po našich produktech, a s tím i množstvím odborných dotazů. Proto jsem sestavila team odborníků, který vám bude pravidelně přinášet rady formou návodů a receptů o všech fázích pěstování spojených se zahradou a nejenom s ní.

V našich článcích se budete setkávat s tématy spojenými se zahradou, jako jsou plody a květy, výsevy, pěstování, postřiky, hnojení, sklizně, dále rady spojené se zdravou výživou a životním stylem, kde najdete informace o bylinkách, o balneo produktech a nezapomeneme ani na architekturu zahrad, naše mazlíčky, rady našich babiček ba ani  techniku pro naše zahrady. Věřím, že se každému z vás dostane rady, kterou právě hledáte.

Mým přáním je vydávat časopis, který bude reflektovat připomínky a zájmy čtenářů. Proto věřím, že se budete podílet na tvorbě témat ať již formou dotazů nebo představováním svých nápadů, výpěstků, fotografií, rad a receptů, které budou přínosem pro ostatní čtenáře a my je rádi zveřejníme.  

V tomto sloupku se s vámi budu pravidelně dělit o své myšlenky a směry tohoto časopisu.


Za kolektiv našich odborných redaktorů a konzultantů vám přeji hezký a pěstitelsky úspěšný nový rok 2012.


Ing. Simona Heřmanová

JIŽ BRZY U VÁS

EDITORIAL

All rights reserved Rašelina a.s., © Copyright 2010